جستجو   :  
تعداد :4          صفحه 1 از 1
اهداء نخستین نشان مردمی استقلال به آقای دکتر حمید مصدقی
در اولین مراسم اهداءنشان مردمی استقلال که با حضور مسئولین شهری و جمعی از نخبگان علمی ،صنعتی ،اقتصادی و فرهنگی و خانواده های شهدای مدافع حرم ،که به همت معاونت فرهنگ شهرداری مشهد برگزار گردید ، دکتر حمید مصدقی مدرس نانو در دانشگاه پیام نور مشهد مفتخر به دریافت نشان به خاطر (( سنتز نانو ذرات مس به روش شیمیایی ))برای اولین بار در جهان و به عنوان مجری پروژه های کاری در حوزه نانو تکنولوژی گردید این موفقیت را به ایشان و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نماییم .
ادامه ...
چاپ کتاب با عنوان بیوشیمی ساختار یا Structural Biochemistry
کتاب " بیوشیمی ساختار" یا "Structural Biochemistry" در حوزه بیوشیمی باهمکاری دکتر علی اسحاقی و دکتر حمید مصدقی در انتشارات مهسان به چاپ رسید.
ادامه ...
تقدیر و تشکر نویسندگان کد شبیه سازی DL_POLY از دکتر مصدقی برای رفع باگ برنامه.
جناب آقای دکتر حمید مصدقی در جولای 2011 و 2014، توسط پروفسور W. Smith و دکتر I.T. Todorov از دانشگاه درزبوری انگستان به دلیل ارائه راه حل به منظور رفع باگ در نرم افزار شبیه سازی دینامیک مولکولی DL_POLY مورد تقدیر قرار گرفت.
ادامه ...
گفتگوی صمیمانه آقای دکتر حمید مصدقی با روزنامه شهر آرا
جناب دکتر حمید مصدقی در روز مهندس ، پنجم اسفند ماه 96 که به یاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به ثبت رسیده است، گفتگوی صمیمانه ای با روزنامه شهر آرا داشته اند که در تاریخ چهارشنبه 1396/11/9 به چاپ رسیده است.
ادامه ...

   1